Opinie

„Rezerwacja, obsługa internetowa, kontakt telefoniczny profesjonalny i perfekcyjny. Dziękujemy.”

„ok”

„Szybko sprawnie, czytelne opisy lokali i zdjęcia odpowiadają rzeczywistości - będę polecał.”

„bardzo mila i sympatyczna obsluga,bardzo pomocna wprzypadku trudnosci, bardzo dziekuje za bezproblemowa rezerwacje i pomoc przy wyjasnianiu problemow z platnoscia. ”

„Bardzo łatwa i szybka rezerwacja.”

„Jak zawsze in Turs.net nie zawiódł i tak już od kilku lat :) ”

„System Rezerwacji inTra.net to chyba moj ulubiony system rezerwacji, wszystko jest bardzo dokładne, opisane - jak należy. ”

„Idealnie ....”

„Bardzo szybka i profesjonalna obsluga”

„Z zadowoleniem korzystam z usług Systemu Rezerwacyjnego inTurs.net już od pięciu lat. Moim zdaniem system działa bez zarzutu. Można znaleźć rzetelny opis poszczególnych apartamentów, zdjęcia, które oddają faktyczny wygląd wnętrz. Rezerwacja jest szybka i wygodna. Zawsze gorąco polecam znajomym ten właśnie sposób rezerwacji apartamentów w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu.”

„wszystko ok”

„Jak zwykle doskonale!”

„ok:)”

„System rezerwacyjny w naszym przypadku bardzo się sprawdził. Pierwszy raz korzystałam z tego typu rezerwacji i miałam troszkę obaw, ale wszystko zadziałało bez zarzutu. Jest to bardzo wygodne i zrozumiale dla każdego opisane. ”

„Dziekuje.”

„Wszystko sprawnie, miły i szybki kontakt. Radzę tylko dokładnie sprawdzać co się klika, uciekło mi miejsce możliwości wyboru łóżek (1, 2- osobowych) i później był problem. ”

„Szybko i sprawnie - polecamy !”

„Nie miałem zastrzeżeń do rezerwacji,przyjąłem pierwszą narzuconą propozycję blisko centrum, bo na tym mi zależało.Miła i szybka obsługa. ”

„Zamieszanie z potwierdzeniem rezerwacji - skanowanie i przesyłanie umowy trochę na wyrost”

„Szybko, czytelnie i przejrzyście.”

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ]   >>   

Copyright inTurs.net 2017.